İçeriğe geç

Finansbank Kredi Kartı Limit Sorgulama

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti iyi mi Yükseltilir?

Yurt içi, yurt dışı alışveriş ve nakit çekim işlemlerinizde kullanabileceğiniz limite standart limit denilmekte olup, bu limiti yasal düzenlemelere aykırı olmayacak şekilde fazlalaştırabilirsiniz.

Mevzu hakkındaki yasal düzenleme kapsamında CardFinans kredi kartı limit yükseltme için kullanabileceğiniz bankacılık kanalları; internet bankacılığındaki Kart İşlemlerim menüsü, 0850 222 1 901 numaralı çağrı merkezi, SMS bankacılığı ve şubelerdir.

 

Her bankanın kredi kartı var fakat hepsinin size özel avantajları var mı? Finans bank kredi kartı ile sizde harcadıkça kazanacaksınız. 500 TL ye varan armağan çekleri ile dilediğiniz ürünü alabilecek ve isterseniz web üzerinden online alışveriş yapabileceksiniz. Doğal olarakî ki hepsi bunlarla sınırlı değil, card finans borcu sorgulama ile de cep telefonunuza gelecek ufacık bir ileti ile ne atm ye ne de bankaya gitmeye gerek dahi kalmayacak. Artık banka sizin ayağınıza ve hizmetinize gelecek. Bir diğer önemli konu ise finans bank kredi kartı borcu ödeme bankada saatlerce beklemek ve zahmet çekmek yerine web bankacılığı yahut cep üzerinden rahatça saniyeler içinde ödeme gerçekleşecek. Artık son güne kaldım faiz gelecek zor durumda kalırım diye düşünmeyin. Siz alışveriş yapın ve her 50 TL lik alışverişinizde 500 TL ye kadar armağan çekleri ve sürprizler ile eğlencenize bakın. Hiçbir kural ya da şart yok. Tek yapmanız gereken harcama yapmak ve ay nihayetinde gelecek hediye çekiniz ile arzu ettiğiniz ne varsa onları almak, ister giyim ister elektronik ya da sevdiklerinize birbirinden güzel hediyeler artık korktuğunuz bakiye öğrenme işlemleriniz olmayacak. Finans bank kredi kartı limit öğrenme ile sende arzu ettiğini alacak ve hiç bitmeyen o limitin hazzını çıkaracaksın.

Tek Yorum

  1. Muharrem sedat emre Muharrem sedat emre

    Kredi kart limitini nasıl öğrenirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir