İçeriğe geç

Finansbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Bankacılık Sektörünün Genç ve Dinamik Yüzü: Finansbank
1987 tarihinde kurulan Finansbank, Türkiye’de bankacılık sektöründe kesin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 28 senedir genç, dinamik ve girişimci ruhuyla bankacılık sektörüne yeni hizmetler sunan bankamız, geliştirdiği 7/24 bankacılık hizmetiyle müşterilerinin keyifle kullanabileceği bir uygulamayı hizmete sunmuştur.
Sizinde keyifle kullanabileceğiniz 7/24 Bankacılık hizmetini sizlere tanıtmak istiyoruz:
-İnternet Şubesi: Finansbank’ın günün her saatinde kullanabileceğiniz web sayfası olan www.Finansbank.Com.Tr ile müşteri numaranız veya TC kimlik numaranız ve müşteri şifreniz ile güvenli bir halde giriş yaparak, kredi kartı borcunuzu sorgulayabilir, hesap özetinize bakabiliriz.
-Mobil Bankacılık: Akıllı telefonunuza indireceğiniz bir uygulamayla kredi kartınıza ilişkin bilgiler hep elinizin altında olacak. Uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde Finansbank borcu öğrenme, hesap hareketlerinizi inceleyebilir, isterseniz limit güncellemesi yapabilirsiniz.
-Kart İşlemlerim: Türkiye’de ilk ve tek Finansbank’ta uygulama alanı gören bu uygulama yardımıyla, bir tek kart numarası yada TC kimlik numaranız ve kart şifreniz ile güvenli bir halde giriş yapmış olup, bankacılık işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
-ATM: 24 saat kolay ve güvenli erişim hizmeti sunan Finansbank, ATM’lerden sunduğu hizmetlerle size kolaylık sağlıyor. ATM’den kartınız ile finansbank borç öğrenme, Finansbak kredi kartı borç öğrenme, ve kredi kartınızdan fatura ödeme yönergeı verebilir, biriken puanlarınızı takip edebilirsiniz.
-Telefon Bankacılığı: Bu hizmet ile Finansbank, size elinizin altında bir telefon veya bilgisayar yoksa veya yakınınızda bir ATM bulunmuyorsa size telefon bankacılığı hizmeti ile ulaşmayı başarıyor. Bankamız ‘İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri’nde “500’den Fazla Koltuklu Çağrı Merkezi” sınıfında “En iyi Çağrı Merkezi” ödülünü almayı hak etmiştir. Telefon bankacılığı hizmetinden yararlanmanız için yapmanız gereken, 0850 222 0 900 numarayı arayarak, yapmak arzu ettiğiniz işlemi belirtmeniz kafi olacaktır.
Sizde 7/24 Bankacılık hizmetinden yaralanmak istiyorsanız, sizi en yakın Finansbank şubemize bekleriz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir